Elektromontáže

www.moehr.cz

 

SLABOPROUDÉ ELEKTROINSTALACE 

  • EZS, EPS - Elektronické zabezpečovací a požární systémy.Instalujme jakýkoliv systém, který si zákazník osobně vybere. 
  • STA, SAT - Společná TV a SAT anténa v bytových domech, rodinných domech apod.
  • DT, VDT - Domácí telefony a videotelefony. Instalujeme domácí telefony a videotelefony v libovolné konfiguraci podle individuálních požadavků zákazníka.
  • LAN - Metalické počítačové sítě. Zajišťujeme zakázky jakékoliv konfigurace. 

INTELIGENTNÍ ELEKTROINSTALACE

Sběrnicový systém pro automatizaci budov umožňuje individuální nebo skupinové spínání či stmívání osvětlení, ovládání, rolet, žaluzií, příjezdové brány, regulaci vytápění apod. Přenos dat mezi senzory a aktory je zajištěn sběrnicovým vedením s bezpečným malým napětím. Každému sběrnicovému tlačítku se jednoduchým programováním přiřadí požadovaná funkce v systému. Do systému lze připojit i vnější snímače, jako jsou například detektory pohybu, dveřní a okenní spínače, soumrakové spínače, spínací hodiny, snímače teploty či rychlosti větru, detektory rozbití skla, ústředny EZS, EPS a další.

SILNOPROUDÉ ELEKTROINSTALACE 

Nabízíme kompletní elektroinstalace v novostavbách bytových komplexů, nové elektroinstalace a rekonstrukce rozvodů rodinných domů, rekonstrukce rozvodů činžovních domů nebo bytových instalací, včetně dodávky a montáže svítidel, dodávky a pokládky podlahového vytápění, dodávky a montáže přímotopových panelů, dodávky a zapojení akumulačních kamen, dodávky a zapojení elektrokotlů včetně regulačních prvků nebo externích termostatů. Dále nabízíme výrobu a montáž rozvaděčů NN, včetně prohlášení o shodě. Samozřejmostí je vypracování výchozí revizní zprávy na námi provedené elektroinstalace a montáže.

OPTICKÉ ELEKTROINSTALACE 

V našem portfoliu naleznete široký sortiment prvků a řešení pro pasivní i aktivní segmenty optických sítí. V oblasti vláknové optiky dodáváme optická vlákna, optické kabely a mikrokabely včetně svazků optických vláken. K optickým kabelům nabízíme veškeré příslušenství pro realizaci pasivních optických sítí, jako jsou optické spojky, optické rozváděče, ucelené řešení trubičkového systému, optické splittery, CWDM systémy, nebo řešení pro následné vnitřní optické rozvody. Samozřejmostí je nabídka veškerého příslušenství, jako jsou spojky, optické konektory, patchcordy, pigtaily a další. 

PRŮMYSLOVÉ ELEKTROINSTALACE 

Nabízíme veškeré průmyslové elektroinstalace ve výrobních a průmyslových halách, rozvody a elektroinstalace restaurací a hotelů, dodávky a instalace osvětlení venkovních ploch a parkovišť, dodávky a montáže osvětlení průmyslových hal, prodejen a hotelů. Do všech průmyslových objektů nabízíme rozvody a instalace elektrického vytápění.

BOZP 

Nabízíme služby koordinátora BOZP pro investory i pro projektanty. Součástí celkových služeb této problematiky je vypracování plánu BOZP, jak pro projektovou, tak pro realizační fázi. Samozřejmostí je zajištění služeb koordinátora BOZP i v průběhu stavby. 

ENERGETIKA 

Ve spolupráci s předními firmami v oboru nabízíme komplexní řešení od středních projektů až po nejnáročnější. Jsme schopni dohlížet nad projektem a zajistit všechny jeho části v té nejvyšší kvalitě. Samozřejmě nabízíme i elektroinstalační práce, počínaje staveništními rozvody až po silová napojení VN. V neposlední řadě také nabízíme zajištění služeb technického dozoru investora, který zajišťujeme vlastními zkušenými pracovníky.Dále servis svářeček

STAVEBNÍ PRÁCE - REKONSTRUKCE OBJEKTŮ 

V návaznosti na práce spojené s elektromontážemi, provádíme stavební práce související převážně s rekonstrukcemi objektů a interiérů. V tomto, se specializujeme na svislé i vodorovné konstrukce (vyzdívky, betonáže apod.), sádrokartonářské práce, finální úpravy povrchů vnitřních i vnějších (omítaní, štukování, obklady a dlažby, malířské práce). Dále provádíme zemní a výkopové práce spojené s pokládkou inženýrských sítí , včetně finálních úprav povrchů tj. pokládka dlažeb a živičných směsí.

PORADENSTVÍ 

Ve všech zmiňovaných oborech máme odborníky schopné zajistit Vám maximum relevantních podkladů pro Vaše správná rozhodnutí. Jsme schopni zajistit pro Vás organizaci výběrových řízení, zajistit výkon technického dozoru investora, sledovat nejnovější předpisy, nařízení, zákony a adekvátně a včas reagovat na všechny podstatné změny. Nabízíme špičková řešení zcela v duchu „ the best solutions“ 

DOPRAVA 

Jako doplňkové služby nabízíme i možnost objednání autodopravy. Jsme schopni převozu menšího množství materiálu, např. při zásobování firem nebo pracovníků na stavbách. Máme též možnost zajištění odvozu odpadu kontejnery.